Inowrocław, ul. Solankowa 17 6.30 - 22.00 +48 52 511 41 42
 
 
 
Sala konferencyjna zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, w cichej i spokojnej części hotelu, by stworzyć naszym Gościom atmosferę sprzyjającą pracy i szkoleniom. To miejsce profesjonalnie przygotowane do pełnienia swojej funkcji, znajdują się tam wszelkie niezbędne sprzęty, które pozwolą na zorganizowanie nowoczesnego, biznesowego spotkania, czy szkolenia dla pracowników różnych szczebli.

 
Wyposażenie sali stanowią: duży, podwieszany ekran, telewizor LCD, projektor multimedialny, flipchart, a także szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet. Sala wyposażona jest w najnowsze rozwiązania, mające służyć prezentacji obrazu. Sprzęt, znajdujący się w sali ma za zadanie ułatwić przeprowadzenie każdego służbowego spotkania i szkolenia. Nad jego sprawnością czuwa nasz zespół, który również służy pomocą w obsłudze konkretnych urządzeń.

 
Sala konferencyjna jest bardzo przestrzenna i pozwala na zorganizowanie wydarzenia z udziałem 100 osób. W ramach jego przygotowania działa nasz doświadczony i świetnie wykwalifikowany zespół, który zadba o to, by spotkanie przebiegało zgodnie z oczekiwaniami Gości. Aby umożliwić efektywną pracę i naukę podczas wydarzenia oferujemy także menu kawowe, które z pewnością uczyni czas spędzony na sali bardziej przyjemnym i wydajnym.

 
 
 
 

Na każdym etapie planowania i organizacji wydarzeń w sali konferencyjnej, mogą państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i pomoc. Jesteśmy po to, by każde szkolenie, konferencja, bankiet, czy biznesowe spotkanie, były dla Państwa wydarzeniami doskonale zorganizowanymi i owocnymi.