Inowrocław, ul. Solankowa 17 6.30 - 22.00 +48 52 511 41 42
 
 
Uroczystości okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, czy chrzciny, to bardzo ważne wydarzenia w życiu rodziny. Dokładamy wszelkich starań, aby zorganizować je na najwyższym możliwym poziomie i sprostać oczekiwaniom Gości i tych, którzy są bohaterami tych dni. W restauracji jest również możliwość zorganizowania imprez takich jak wieczory panieńskie, kawalerskie i integracyjne wyjścia firmowe. Kuchnia i klimat wieczoru zostaną dopasowane do okazji, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Gości.

 
 
 
 
 
 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy także catering imprez okolicznościowych i możliwość zamówienia menu degustacyjnego. Jest ono wizytówką naszego Szefa Kuchni, który – przygotowując zestawy mniejszych porcji – prezentuje swoje umiejętności i styl gotowania. Dzięki temu zamówione dania idealnie wpasowują się w oczekiwania smakowe naszych Klientów. Uczta na uroczystościach okolicznościowych, której autorem jest nasz Szef Kuchni to spójna kompozycja, z którą koresponduje zestaw win, a jego doborem – specjalnie na Państwa życzenie – może zająć się sommelier.

 
 
 
 
 
Restauracja Saline podkreśli wyjątkowość każdej uroczystości. Jest dla nas bardzo ważne, by takie wydarzenia zapadały w pamięć każdego Gościa, dzięki wyszukanym i niezwykłym smakom, absolutnie perfekcyjnej organizacji i dbałości o nawet najdrobniejsze szczegóły. Nad idealnym przebiegiem tak ważnych dla Państwa dni, czuwa wykwalifikowany zespół i nasz Mistrz Kuchni, który naprawdę czaruje smakiem.