Inowrocław, ul. Solankowa 17 6.30 - 22.00 +48 52 511 41 42

S-Club to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie Inowrocławia.
Z myślą o Mieszkańcach miasta i przyjezdnych Gościach stworzyliśmy przestrzeń, w której można się doskonale bawić, spędzać czas w towarzystwie znajomych i cieszyć się atmosferą, której próżno szukać w innych miejscach Inowrocławia.


 
 
 
 
 
 
S-Club Stanowi odrębną salę, którą możemy udostępnić naszym Gościom na wyłączność. W S-Clubie możecie Państwo zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową, a także zaprosić swoich przyjaciół na wieczór panieński lub kawalerski. Jeśli S-Club ma stać się miejscem organizacji najwspanialszego Balu Andrzejkowego – nasz zespół dołoży wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom i zorganizować imprezę w prawdziwie andrzejkowym stylu. To także doskonałe miejsce do tego, by w szampańskim nastroju przywitać Nowy Rok, ponieważ zajmujemy się organizacją Balów Sylwestrowych. W przypadku wynajęcia S-Clubu mogą Państwo liczyć na pomoc i doświadczenie naszego zespołu, który pomoże w organizacji konkretnego wydarzenia. Naszym celem jest przygotowanie takich imprez, które na długo zapadną w serca i pamięć naszych Gości.

 
 
 
 
 
 
S-Club to także miejsce, gdzie mile witamy Gości powyżej trzydziestego roku życia. Tworzymy tu niepowtarzalną atmosferę, w ramach której nasi Goście posłuchają niepowtarzalnej muzyki klubowej, a także skosztują najlepszych drinków w mieście, których autorami są doświadczeni i uzdolnieni barmani. To fantastyczne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, wyjścia z kolegami z pracy, a także wieczorny relaks w towarzystwie świetnej muzyki, dobrego jedzenia i alkoholu w najlepszym wydaniu.